Taahhüt

 

Çalışmalarımız Keşif, Projelendirme, Uygulama, Kalite Kontrol adımlarından oluşur.

 

Enerji nakil hatları keşiflerinin yapılması, projelendirilmesi ve uygulanması uzman ekibimiz tarafından en küçük detayları düşünülerek yapılmakta ve anahtar teslimi olarak tamamlanmaktadır.

 

Trafo tesislerinin kurulması ve yaptığımız yıllık bakım anlaşmaları kapsamında trafoların rutin bakım ve temizlik işleri de şirketimiz güvencesi altında yapılmaktadır. Orta gerilim modüler hücreler ve bina tipi trafolarının yanı sıra direk tipi trafolarla ihtiyaca yönelik uygun Çözümleri bulabilirsiniz.

 

ALÇAK GERİLİM ŞALT UYGULAMALARI ;

 

Kablo kalabalığının oluşturduğu rahatsızlıktan uzak, güvenli ve şık bir şekilde enerjinin ihtiyaç duyulan noktaya taşınmasını sağlayan 63 - 6300 Amper busbar sistemleri.

 

Endüstriyel tesislerde genel olarak kullanılan kablo ek yöntemi ile yapılan ve yangın riski oluşturan uygulamalara son veren aydınlatma busbar sistemleri, armatür yeri değiştirilmek istendiğinde kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapma olanağı sağlamaktadır.

 

AYDINLATMA UYGULAMALARI ;

 

Mağaza, AVM, idari binalar, iş merkezleri, sosyal faaliyet alanları ,Enerji verimliğinin ve görselliğin ön planda olduğu tüm faaliyet alanlarında kullanılır.

 

Görselliğin ön planda olduğu tüm faaliyet alanlarında kullanılır.

 

TÜM İÇ TESİSAT UYGULAMALARI ;

 

Karapınar Elektrik taahhüt uygulamalarında ihtiyaçlarınıza çözüm sunar ve sizin konforunuzu güvenliğinizi ilk sırada tutar.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Karapınar Elektrik 2015.

Oris